Reklam

NetteFinans 2011 yılında ''NetteFinans Devrimi'' sloganıyla yayına başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde özgün, güncel ve güvenilir haber, analiz ve yazılarıyla Türkiye'nin popüler finans blogu olmayı başarmıştır. NetteFinans ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

NetteFinans'a vereceğiniz reklamlar tamamen kitle odaklıdır. Yani NetteFinans takipçileri tümüyle finans alanında araştırmalar yapan ya da finans alanındaki haber, analiz ve diğer yazıları NetteFinans'tan takip etmek isteyen kişilerdir. Bu nedenle reklamlarınız hedef kitleye hitap eden reklamlar olacaktır.

SPONSORLUK VE REKLAM ÇEŞİTLERİ
NetteFinans olarak hedef kitlenize daha rahat ulaşmanız için değişik reklam çeşitlerini hayata geçirdik. Bu sayede hedef kitlenize daha rahat hitap edebileceğiniz reklam ve sponsorluk çeşitlerini bulabilirsiniz.

1. 300*300 BANNER REKLAM
Bu reklam modelini seçerseniz NetteFinans'ın sağ üst tarafındaki sütunun en üst bölümüne 300*300 ebatlarında banner reklamınız yerleştirilecektir.

2. 540*80 BANNER REKLAM
Sözü geçen reklam modelini seçerseniz NetteFinans'ın içerik bölümünün üstünde, logo bölümünün hemen altında kalan bölümde 540*80 ebatlarında banner reklamınız yerleştirilecektir.

3. 880*30 BANNER REKLAM
Bu reklam modelinde ise NetteFinans logosunun hemen altındaki bölüme 880*30 ebatlarında bir banner reklam uygulaması yapılmaktadır.

4. İÇERİK REKLAM
Bu reklam modeli ise oldukça ilginç ve etkilidir. Önce sizin işinizi ya da firmanızı tanıtan bir yazı yazılır ve yayınlanır. Sonrada bu yazı NetteFinans'ın sağ sütununda bulunan Tavsiye İçerikler bölümüne kalın harflerle yazılır. Bu şekilde yazınız hedef kitlenize ulaştırılmış olur.

5. ARKAPLAN REKLAM
NetteFinans'a arkaplan reklamı ile sponsor olursanız NetteFinans'ın arkaplanı sizin istediğiniz şekilde düzenlenir. Hedef kitle NetteFinans'ı açtığında sizin reklamınız ile karşılaşır.

6. SİZİN BİR FİKRİNİZ Mİ VAR?
Eğer sizinde bir reklam modeli fikriniz varsa onuda bize bildirebilirsiniz. Biz sizin önerilerinizi dikkate alır ve değerlendiririz.

ÜCRETLENDİRME
1. Reklam Modeli: 50 TL (1 AY)
2. Reklam Modeli: 75 TL (1 AY)
3. Reklam Modeli: 50 TL (1 AY)
4. Reklam Modeli: 25 TL (SINIRSIZDIR*)
5. Reklam Modeli: 50 TL (1 HAFTA)
6. Reklam Modeli: Değerlendirme sonucu bir fiyat ve süre belirlenecektir.

BAŞVURU
Başvurularınız için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

*Tavsiye İçerikler bölümünde bir hafta sergilenecektir. Ancak içerik siz istemediğiniz müddetçe kaldırılmayacaktır.