Turkcell'in Yeni Akıllı Telefonu: T20

Turkcell, yeni akıllı telefonu Turkcell T20 ile çok yakında piyasada! Daha akıllı, daha sosyal, daha eğlenceli, daha güvenli özellikleri ve fark yaratan uygulamalarıyla Turkcell T20'ye ayda sadece 29 TL'ye sahip olunabilecek.

Turkcell, kendi markasını taşıyan yeni telefonu Turkcell T20’yi müşterilerine sundu. Turkcell T20, daha sosyal, daha eğlenceli, daha akıllı ve daha güvenli özellikleri ve şaşırtan fiyatıyla Turkcell'lilere sunulacak.

Conrad Otel’de düzenlenen basın toplantısıyla tanıtılan Turkcell T20 bir akıllı telefondan beklenen tüm özellikleri içinde barındırıyor.

Android işletim sistemi en son versiyon (2.3.3) ile gelen Turkcell T20, dahili Yakın Alan İletişim (NFC) özelliğiyle de dünyada bir ilke imza atıyor. Huawei işbirliği ile üretilen Turkcell T20, 3G HSDPA (7.2 Mbps) şebekeleri için destek, 3,5 inç boyutunda 320×480 (HVGA) çözünürlüklü kapasitif hassas dokunmatik ekran, 5 megapiksel kamera, MP3 çalar, Push e-posta özelliği, GPS, Wi-Fi, Pusula ve 4 GB MicroSD harici hafıza gibi özelliklere sahip. Tamamen Türk mühendisleri tarafından tasarlanan kullanım kolaylığı sağlayan arayüzü ve çekici tasarımıyla dikkat çeken Turkcell T20, ön yüklü gelen uygulamaları ve gelişmiş bir mobil internet deneyimi ile hayata her an bağlı olmayı sağlıyor.

Turkcell T20, 24 ay 250 MB internet dahil ayda 29 TL’ye makul fiyata en iyi akıllı telefon deneyimi yaşamak isteyenlerin ihtiyacına cevap oluyor. Mevcut tarifesine kontrat yapmayı tercih edenler ise 24 ay boyunca 19,90 TL ödeyerek 3 ay boyunca 250 MB ücretsiz internet avantajıyla Turkcell T20’yi daha da uygun bir fiyata satın alabiliyor. Kontratsız seçeneğini tercih edenler ise bu gelişmiş telefona sadece 419 TL’ye üstelik 3 ay boyunca her ay her yöne 100 dk ve 100 MB interneti ile birlikte sahip olabiliyor.

Süreyya Ciliv: Kalite Herkesin Hakkı
Basın toplantısında konuşan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Turkcell’in kendi adını taşıyan ilk markalı telefonu Turkcell T10’un kısa sürede büyük başarı yakaladığına dikkat çekerek şunları söyledi: “Akıllı telefonlar bugün bilgiye erişimde fırsat eşitliği adına paha biçilmez bir rol oynuyor. Biz, mobiliteyle yaratılacak fırsat eşitliğini Türkiye için kendi sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Bu vizyon doğrultusunda geçen sene müşterilerimiz ile buluşturdurduğumuz Turkcell T10 kısa sürede çok sevilerek 110 binden fazla satış rakamına ulaştı. Bugün Android işletim sistemi olarak baktığınızda en çok satan akıllı telefon olan Turkcell T10 aynı zamanda en çok mobil internet kullanılan iki telefon markasından biri. Turkcell T10’a gösterilen ilgi ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bugün müşterilerimize sunduğumuz Turkcell T20 ise mobil internet ve akıllı telefon deneyimini çok daha üst seviyelere taşıyan bir telefon. Türk mühendislerinin geliştirdiği ara yüz ve altyapılar sayesinde benzersiz bir deneyim sunan bu telefonu “Kalite Herkesin Hakkı” sloganıyla makul fiyatla sunarak geniş kitlelerle buluşturmak istiyoruz.”

Daha Akıllı
Turkcell T20’deki fark yaratan özelliklerinden bazıları şöyle: Turkcell MobilTV, gncPlay, Turkcell Seyahat,  Turkcell Pusula ve daha fazla hayat sunan 30 uygulama.

Daha Güvenli
Turkcell T20’de farklılık yaratan bir başka uygulama da CebeBağlan. Bu uygulama ile cep telefonuna mesaj göndermek, kaybolan telefonun yerini haritadan bulmak, çalınan telefonu kilitlemek veya alarm çaldırmak gibi pek çok uzaktan yönetim işlemini web arayüzünden yapmak mümkün. Turkcell’in geliştirdiği CebeBağlan Turkcell T20’de benzerlerinden farklı olarak ön yüklü ve ücretsiz olarak sunuluyor!

Daha Sosyal
Turkcell T20 renkli uygulamalarıyla sosyal ağlardan kopamayanların gözdesi olmaya aday. Turkcell tarafından geliştirilen Rehber Plus sosyal ağlardaki kontakları telefon rehberindeki kontaklar ile kolayca birbirine eşleştiriyor. Bu sayede uygulama içindeki Facebook, Twitter gibi sosyal ağ menüsünden seçilen sosyal ağlardaki durum, resim, yer ve diğer paylaşımlar anında telefonun ana ekranından takip edilebiliyor. Turkcell Nimbuzz uygulaması da farklı mesajlaşma servislerini tek bir çatı altında toplayarak sohbet keyfine keyif katıyor.

Daha Eğlenceli
Turkcell’in uygulama dükkanı T-Market’teki T20’ye uyumlu 1300 uygulama arasından istediğinizi telefonunuza yükleyebiliyorsunuz. Dileyenler yine önyüklü olarak gelen Android Market’e bağlanarak 150 binden fazla bedava uygulama ile telefonunu daha da zenginleştirme imkanına sahip oluyorsunuz.

Turkcell T20, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle tüm Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve anlaşmalı zincir mağazalarda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder